Drukuj
Odsłony: 11967

Nasze Centrum Konferencyjno-Rehabilitacyjne „Złoty Łan”, to przede wszystkim ośrodek rehabilitacji oferujący szeroką gamę zabiegów usprawniająco-rehabilitacyjnych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do ludzi szukających wytchnienia w górskim zdrowotnym mikroklimacie. Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne od marca do grudnia! CKR „Złoty Łan” stanowi część bazy zabiegowej lądeckiego uzdrowiska – renomowanego, najstarszego uzdrowiska w Polsce. 

    Ośrodek malowniczo wznosi się nad Lądkiem-Zdrojem na zboczach Trojaka. Jest położony w części zdrojowej miasta, jedyne 300 m od centrum Zdroju i 150 m od Stacji Narciarskiej Lądek-Zdrój. „Złoty Łan” funkcjonuje także jako ośrodek wypoczynkowy dla rodzin oraz baza wypadowa dla grup zorganizowanych, zainteresowanych aktywnymi formami spędzania czasu. Zwłaszcza zimą zapraszamy do nas grupy dzieci i młodzieży z opiekunami na zimowy odpoczynek – białe szkoły, zimowiska, tematyczne kolonie zimowe. Pobliski wyciąg narciarski zapewnia szereg atrakcji, a nasi goście otrzymują w tym czasie specjalne rabaty na korzystanie z lądeckiej Stacji Narciarskiej.  Lądecka stacja jest znakomicie przygotowana i wyposażona do nauki jazdy na nartach zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zapewnia doskonałe możliwości treningu dla wszystkich miłośników białego szaleństwa.

    Niedaleko od nas również do Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra, który oferuje trudniejsze i bardziej strome trasy (znajduje się około 8 km od Lądka-Zdroju).  W okolicy warto także zobaczyć Jaskinię Niedźwiedzią oraz sztolnie nieczynnej Kopalni Uranu. Lądek-Zdrój położony jest pod granicą czeską, a nasz Ośrodek oferuje gościom m.in. wycieczki do Czech oraz zwiedzanie przepięknej Ziemi Kłodzkiej.